درباره ما

خدمت یـار - بازار آنلاین خدمات و تعمیرات لوازم خانگی در شیراز

خدمت یار جهت رفاه حال همشهریان عزیز چه در شیراز و شهرستان ها در زمینه تعمیرات و خدمات منزل و شرکت ها تاسیس و راه اندازی شده این مرکز با در اختیار داشتن متخصصان و افراد حرفه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ,تعمیر ال سی دی و تلویزیون , تعمیرماشین لباسشویی , تعمیر گاز و فر , تعمیر اسپلیت , تعمیر پکیج , تعمیر یخچال و فریزر ,تعمیر شوفاژ, تعمیر کولر گازی ,تعمیر جاروبرقی ,تعمیر ماکروویو , تعمیر ماشین ظرفشویی ,قفل و کلید سازی ,تعمیر کولر آبی , تعمیر کولر گازی ,آیفون تصویری , آسانسور و پله برقی ,تصفیه آب و ...نیاز های شما را در زمینه خرابی و مشکلات فنی تمامی دستگاههای منزل و یا محل کار رفع و برطرف می نماید .

به دنبال تعمیرکار متخصص میگردید ؟ همین حالا درخواست خود را ثبت کنید :

چرا شرکت خدمت یار را انتخاب کنید ؟

تعمیر شوفاژ شیراز , تعمیر پکیج شیراز ,تعمیر اسپلیت شیراز ,تعمیر یخچال و فریز شیراز ,تعمیر ماشین لباسشویی شیراز ,تعمیر مایکروویو شیراز ,تعمیر کولر گازی شیراز,تعمیر جاروبرقی شیراز ,تعمیر ماشین ظرفشویی شیراز

6 مـاه گارانتی خدمات

تمامی خدمات و تعمیرات این مرکز به غیر از مواردی که تعمیرکار به مشتری اطلاع میدهد شامل 6 ماه گارانتی می باشد.

تیم متخصص تعمیرات

تمامی تعمیرکاران تحت پوشش این مرکز از متخصص ترین ,باتجربه ترین و مجرب ترین افراد در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و... می باشند.

قیمت منصفانه

هزینه تعمیرات این مرکز از قبل به مشتری اعلام میشود با توجه به اینکه قیمت ها بسیار منصفانه و به صرفه می باشد.

سرویس دهی سریع

این مرکز در کوتاه ترین زمان نسبت به تعمیر دستگاههای شما عزیران با بهره گیری از متخصصین ماهر و همچنین در صورت ثبت تعمیر از سامانه، همکاران ما نسبت به برقراری تماس با شما عزیران و سرویس دهی سریع اقدام می نماید.

ما که هستیم؟

وب سایت خدمت یار جهت رفاه حال همشهریان عزیر در شیراز و استان های دیگر ایجاد شده که برای رفع نیازهای تعمیراتی لوازم خانگی شما از جمله موارد : اسپلیت - جاروبرقی - یخچال و فریزر - آبگرمکن - ماشین لباسشویی - ماشین طرفشویی - اتو - تلویزیون و ال سی دی - ماکروویو , کولر گازی و پکیج .... ایجاد شده تا در اسرع وقت و  با نازلترین قیمت در محل شما نسبت به رفع عیب اقدام نمایند . 

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

دسترسی ها

شماره تماس ها : 

09369302938 

07138314604 

ارسال درخواست از طریق لینک زیر