نصب و تعمیر شوفاژ شیراز

تعمیر شوفاژ شیراز

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

تعمیر شوفاژ شیراز , نصب و تعمیر شوفاژ در شیراز

از جمله موارد تعمیراتی شوفاژ شامل : نصب و تعمیر شوفاژ ، تنظیم مشعل، تعویض و یا ترمیم منبع دوجداره، تعمیر سیستم موتورخانه شوفاژ، تعمیر منبع انبساط پشت بام، تعمیر دیگ، تعمیر و تعویض پمپ های شوفاژ، هواگیری رادیاتورها، شستشوی کویل، تعویض شیر فلکه موتورخانه، نصب رادیاتور و …. خدمات فنی و تخصصی هستند که توسط تعمیرکار و سرویس کار شوفاژ آموزش دیده انجام می شود. در صورتی که تجربه ای در نصب و تعمیر شوفاژ ندارید از متخصص حرفه ای کمک بگیرید.

 

 

رسوبگیری رادیاتور شوفاژ در سلامت کارکرد پکیج دیواری تاثیر بسیار زیادی داره و معمولا بهترین زمان برای انجام این کار ، قبل از راه اندازی پکیج و یا نهایتا قبل از شروع فصل زمستونه.اگه امسال خودتون تصمیم دارید که سرویس و تعمیر شوفاژ منزلتون رو انجام بدید پس حتما ویدیوی زیر را تماشا کنید تا با تکنیک های طلایی این کار آشنا بشید.

 

از آن جایی که کنترل گرمایش رادیاتور شوفاژ به دلیل نصب مجزای واحد های مختلف آن در همه مکان های ساختمان امکان پذیر است از این رو همیشه از محبوب ترین سیستم های گرمایشی بوده است . مشعل موتور خانه دارای یک ترموستات است که وقتی آب به درجه حرارت کافی می رسد قطع شده و روی حالت پیلوت قرار می گیرد.

موارد متعددی از هواگیری شوفاژ تا تعمیر موتورخانه و سرویس نگهداری موتور خانه را شامل می شوندبنابراین با دامنه تعییرات بزرگی از نظر هزینه روبرو هستیم.  

نصب و تعمیر شوفاژ  و مشعل در شیراز

در مرحله بعد تعمیرکار مشعل موتورخانه را بررسی کرده و از کارکرد صحیح آن مطمئن می شود تنظیم مشعل شوفاژ به دو جهت مهم است:

الف- تولید حرارت مناسب و گرمای مناسب رادیاتورها
ب- کاهش هزینه گاز مصرفی و صرفه جویی اقتصادی قبض گاز

کارکرد بهینه مشعل گاز بستگی به مولفه های زیادی دارد که یکی از آنها کیفیت و برند مشعل است. دیگر موارد عبارتند از:

  • میزان ورود گاز به مشعل: گاز ورودی توسط شیر گاز و شیر برقی مشعل تنظیم می شود.
  • میزان تهویه هوا: اکسیژن موجود در فضای موتورخانه و گردش هوای موتورخانه روی کارکرد بهینه مشعل تاثیرگذار است. در صورتی که تبادل هوا در موتورخانه کم است باید درب موتورخانه باز گذاشته شود.
  • باز بودن دودکش موتورخانه: وجود هواکش مناسب و فن تهویه هوا می تواند کارکرد مشعل را بهبود دهد. در هنگام سرویس دوره ای موتورخانه حتما مسیر دودکش بررسی شود.
  • بررسی رله مشعل: سرویس موتورخانه شامل بررسی رله مشعل و صحت کارکرد آن می شود. تعمیر موتورخانه شوفاژ اغلب مربوط به تعویض رله مشعل می شود. رله مشعل از قطعات پر مصرف الکترونیکی موتورخانه است و در معرض آسیب بیشتری قرار دارد. خرابی این قطعه منجر به خاموش شدن موتورخانه شده و هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ را افزایش می دهد.

نصب و تعمیر شوفاژ و کلکتور شوفاژ شیراز

آب گرم مصرفی شوفاژ توسط دو کلکتور رفت و برگشت تامین می شود. آب گرم به صورت جدا کلکتور مخصوصی برای آب مصرفی و بهداشتی دارد. کلکتور رفت شوفاژ جهت دریافت آب گرم شوفاژ از دیگ و توزیع به منبع دو جداره ، لوله های رفت رادیاتور و کویل یا نبدل حرارتی تعبیه شده است. یک کلکتور دیگر برای برگشت آب وجود دارد که وظیفه انتقال آب رادیاتورهای هر واحد به دیگ را دارد. کلکتور برگشت آب سرد را برای گرم شدن دوباره به دیگ موتورخانه انتقال می دهد. در حالی که در کلکتور رفت تنها آب گرم جریان دارد.آب گرم از منبع شوفاژ خانه بین رادیاتورهای هر واحد توزیع شده و دمای مناسب محیط را فراهم می کند. در سرویس و نصب و تعمیر شوفاژ وضعیت کلکتورها بررسی می شود.

بر روی هر کلکتور رفت و برگشت تعدادی خروجی و ورودی، پمپ و شیرفلکه برای رفت و برگشت آب دیده می شود. سرویس کار شوفاژ کلکتور، شیر فلکه و لوله کشی های مسیر را بررسی می کندسرویس منبع موتورخانه، شستشوی اسیدشویی منبع کویل دار، بررسی مبدل حرارتی، سرویس پمپ شوفاژ خانه و بررسی برق از مواردی است که در سرویس دوره ای و به هنگام نصب و تعمیر شوفاژ لحاظ می شود. چنانچه برای نصب و تعمیر شوفاژ نیاز به سرویس کار ماهر دارید با ما تماس بگیرید.

کلمات مرتبط: تعمیر شوفاژ شیراز ,نمایندگی بوتان شیراز,نمایندگی ایران رادیاتور شیراز , نمایندگی لورچ شیراز , نمایندگی ایساتیس شیراز , نمایندگی شوفاژ بوش شیراز , تعمیر شوفاژ بوتان شیراز , تعمیر شوفاژ ایران رادیاتور شیراز , تعمیر شوفاژ لورچ شیراز , تعمیر شوفاژ بوش شیراز , تعمیر شوفاژ ایساتیس شیراز

ما که هستیم؟

وب سایت خدمت یار جهت رفاه حال همشهریان عزیر در شیراز و استان های دیگر ایجاد شده که برای رفع نیازهای تعمیراتی لوازم خانگی شما از جمله موارد : اسپلیت - جاروبرقی - یخچال و فریزر - آبگرمکن - ماشین لباسشویی - ماشین طرفشویی - اتو - تلویزیون و ال سی دی - ماکروویو , کولر گازی و پکیج .... ایجاد شده تا در اسرع وقت و  با نازلترین قیمت در محل شما نسبت به رفع عیب اقدام نمایند . 

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

دسترسی ها

شماره تماس ها : 

09369302938 

07138314604 

ارسال درخواست از طریق لینک زیر