تعمیر اسپلیت شیراز,تعمیرات اسپلیت

تعمیر اسپلیت شیراز

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

تعمیر اسپلیت در شیراز , تعمیر و نصب اسپلیت شیراز ,تعمیر و نصب انواع اسپلیت 

 

 

سرویس اسپیلت شیراز و شهرستان ها,  سرویس اسپلیتمناسب در شروع فصل گرم به میزان قابل توجهی در کاهش مصرف برق موثر خواهد بود. فیلترها، کویل ­ها و پره ­های کولر گازی به طور مرتب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، تا در طول سال های بهره­ برداری مؤثرتر و کار آمدتر عمل کنند. در صورتی که تعمیر اسپیلت و سرویس اسپیلت مورد توجه قرار نگیرد می­ توان با اطمینان گفت عملکرد کولر گازی دچار یک افت و کاهش مداوم خواهد شد و این به معنی افزایش مصرف انرژی به­ طور پیوسته خواهد بود.

سرویس اسپلیت : 

همان طور که گفته شد شستشو و سرویس اسپیلت ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که بهتر است به صورت دوره ای در ابتدای هر فصل قبل از شروع فصل گرما این کار رانجام شود تا براثر خرابی اسپیلت در گرمای تابستان نمایید

 

سرویس اسپیلت شامل :

 

1 - سرویس پنل داخلی اسپیلت ( فیلترها) : 

فیلترها مهمترین بخش در تعمیر و نگهداری کولر گازی هستند که اگر بطور مرتب تعویض یا تمیز شوند کارکرد کارامد کولر را تضمین می­ نماید.. فیلترهای کثیف و مسدود شده مانع از گردش نرمال هوا می­ شوند و به طور قابل ملاحظه­ ای بهره ­وری سیستم را کاهش می­ دهند. با مسدود شدن جریان طبیعی هوا، هوایی که از میان فیلتر می­ گذرد ممکن است آلودگی و کثیفی­ ها را به طور مستقیم به کویل اواپراتور منتقل کند و جذب گرمای کویل را مختل و تضعیف می ­نماید. با تمیز نگه داشتن فیلتر می­توان مصرف انرژی کولر گازی را از ۵% تا ۱۵% کاهش داد.پس توصیه می شود به صورت دوره ای سرویس اسپیلت خود را انجام دهید و جدی بگیرید.

 

2 - سرویس پنل خارجی اسپیلت : 

در طور ماه­ های بهره­ برداری کویل اواپراتور و کویل کندانسور کثیفی­ ها را جمع می­کنند. هرچند که وجود یک فیلتر تمیز مانع از این می­ شود که کویل اواپراتور به سرعت کثیف شود اما در طول زمان کویل اواپراتور به ­تدریج کثیفی­ ها را جمع می ­کند. کثیفی ­ها گردش هوا را کاهش می ­دهد و کویل­ ها را عایق می­کند، در نتیجه توانایی آن را در جذب گرما ­کاهش می­دهد. برای رفع این مشکل، کویل اواپراتور خود را هر سال چک کنید و هر زمان که لازم است تعمیر و سرویس اسپیلت را انجام دهید.

 

اگر محیط پر از گرد و خاک یا شاخ و برگ درختان نزدیک کویل ­های کندانسور بیرونی باشند، این کوی ل­ها نیز می­توانند بسیار کثیف شوند. شما می­توانید به آسانی کویل کندانسور را ببینید و اگر کثیفی روی پره ­های آن جمع شده است حتما آن را تمیز کنید. شما باید منابع کثیفی را از کولر دور کنید و از تجمع آشغال­ در اطراف آن جلوگیری کنید. هواکش، برگهای در حال ریزش و ماشین چمن­ زنی منابع ایجاد کثیفی هستند. نواحی اطراف کویل را تمیز کنید، مثلاً دور کردن شاخ و برگ به اندازه ۶۰ سانتی­متر از اطراف کولر باعث می­شود تا جریان هوای اطراف کندانسور به اندازه کافی و به­ صورت مناسب باشد.

 

3 - سرویس کویل های اسپیلت : 

مهمترین قسمت یک کولر گازی پنل خارجی آن می باشد که در هوای آزاد ( پشت پنجره ، پشت بام ، روی بالکن ها ) در مقابل گردو غبار و آلودگی قرار دارد و در آنجا به راحتی کثیفی تجمع پیدا می کند و باعث کاهش کارایی و عمکرد دستگاه می شود و حتی گاهی باعث اسیب جدی به کندانسور (قلب کولر گازی) می شود.

 

بهتر است که کار سرویس پنل خارجی اسپیلت را به سرویسکار کولر گازی بسپارید تا باعث آسیب به دستگاه نشوید.
شما برای انجام سرویس کولر گازی یا سرویس اسپیلت ها می توانید با ما تماس بگیرد ما دارای سالها تجربه کاری با امکان دولتی و غیر دولتی می باشیم

تمامی برندهای اسپلیت و یا کولر گازی را تعمیر و سرویس میکنیم  

                      تعمیر اسپلیت هایسینس , تعمیرکار اسپلیت شیراز                                                       تعمیر اسپلیت ال جی , تعمیرکار اسپلیت شیراز                                تعمیر اسپلیت دوو , تعمیرکار اسپلیت شیراز                                                         تعمیر اسپلیت سامسونگ , تعمیرکار اسپلیت شیراز
تعمیر اسپلیت گری , تعمیرکار اسپلیت شیراز تعمیر اسپلیت اجینرال , تعمیرکار اسپلیت شیراز تعمیر اسپلیت تراست , تعمیرکار اسپلیت شیراز تعمیر اسپلیت هیتاچی , تعمیرکار اسپلیت شیراز

                   

 تعمیر اسپلیت مدیا , تعمیرکار اسپلیت شیراز

                               

 

  متاسفانه عده ای از مردم سرویس اسپیلت یا سرویس کولر گازی را کاری بیهوده تلقی می کنند یا اینکه به علت مشغله های کاری نسبت به انجام شستشوی اسپیلت ها  اهمیت زیادی نمی دهند

 

لازم به ذکر است که سرویس اسپیلت کاری کم هزینه اما با ارزش می باشد . در واقع با سرویس اسپلیت ها می توانید از پرداخت هزینه های سنگین تعمیر اسپیلت یا حتی از به وجود آمدن خسارات جبران ناپدیر جلوگیری کرد.

 

تعهد به سرویس اسپیلت در دوره‌های مشخص و سیکل‌های معین سبب می‌گردد تا ضمن پیشگیری از برخی خرابی‌های این دستگاه، میزان مصرف انرژی برق توسط این دستگاه‌ها به حداقل میزان ممکن برسد.

 

سرویس اسپیلت و گردگیری‌های دوره‌ای این دستگاه، ربطی به شرکت سازنده و کیفیت این محصول ندارد و انجام آن برای تمامی برندهای اسپیلت موجود در بازار به‌ویژه در فاصله‌های زمانی معین، ضروری است. عدم سرویس اسپیلت در دوره‌های زمانی مشخص، ضمن افزایش استهلاک قطعات و کاهش کارآیی دستگاه، سبب افزایش مصرف برق و بروز خرابی در این دستگاه می‌گردد.

 

 

نگران خرابی اسپیلت نباشید تعمیرکاران ما دارای علم به روز و تجربه درخشان در رفع این مشکلات دارند. انها در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا و رفع می کنند.

 اسپیلت باد سرد نمی زند
میزان خنکی اسپیلت کم شده است
ریموت کنترل اسپیلت عمل نمیکند
اسپیلت گرمایش ندارد
پنل داخلی اسپیلت (اواپراتور) صدای ناهنجار میدهد.
اسپیلت هنگام کارکرد آبریزش دارد.
پرتاب باد اسپیلت کم شده است
اسپیلت روشن نمیشود.
اسپیلت پرتاب آب دارد.
به محض روشن شدن اسپیلت ارور یا کد خطا نشان میدهد.
پنل داخلی اسپیلت یخ زده است

 

برای انجام هریک از خدمات بالا می‌توانید با نزدیک‌ترین تعمیرگاه اسپیلت شیراز یا با دفتر مرکزی تماس گرفته تا در کم‌ترین زمان ممکن با اعزام یک کارشناس به شما کمک کنیم.

 

 

 

 

ما که هستیم؟

وب سایت خدمت یار جهت رفاه حال همشهریان عزیر در شیراز و استان های دیگر ایجاد شده که برای رفع نیازهای تعمیراتی لوازم خانگی شما از جمله موارد : اسپلیت - جاروبرقی - یخچال و فریزر - آبگرمکن - ماشین لباسشویی - ماشین طرفشویی - اتو - تلویزیون و ال سی دی - ماکروویو , کولر گازی و پکیج .... ایجاد شده تا در اسرع وقت و  با نازلترین قیمت در محل شما نسبت به رفع عیب اقدام نمایند . 

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

دسترسی ها

شماره تماس ها : 

09369302938 

07138314604 

ارسال درخواست از طریق لینک زیر